JK Smart Bluetooth 8-24S 200A JK-B2A24S20P BMS LifeP04 LTO Li-ion Hücre Yönetim Sistemi
%17
10.434,16 TL
8.695,14 TL
   12 Aya Varan Taksit İmkanı
  Havale ile ödemelerde %2 indirim
starting from 904,29 TL!
Uygun Taksit Oranları İle Whatsapp'tan Sipariş Ver
Stock code
PRSMCL0019
Brand
Warranty Period
24 Month
Ürün Özellikleri
• Uyumlu Pil Tipleri: Li-ion (7S-24S), LiFePO4 (8S-24S), LTO (12S-24S)
• Çalışma Voltaj Aralığı: 20V – 100V
• Aktif Dengeleme Akımı: 2A
• MOSFET Direnci: 1mΩ
• Sürekli Deşarj Akımı: 200A
• Ani (Peak) Deşarj Akımı: 350A
• Ayarlanabilir Aşırı Akım Koruması: 20A – 200A
• Hücre Voltaj Ölçeği: 1V – 5V (±3mV hassasiyet)
• Ayarlanabilir Aşırı Şarj Koruma Voltajı: 1.2V – 4.35V
• Ayarlanabilir Aşırı Şarj Koruma Serbest Bırakma Voltajı: 1.2V – 4.55V
• Ayarlanabilir Aşırı Deşarj Koruma Voltajı: 1.2V – 4.35V
• 3 Adet Sıcaklık Sensörü
• Kısa Devre Koruması Mevcut
• Bluetooth Desteği: Android ve iOS uygulamaları ile uyumlu
• GPS Uzaktan Kontrol Desteği
• Ek İletişim Portları: RS485 ve CAN Bus (özelleştirilebilir)
Boyutlar
• 162 x 102 x 20 mm
Uygulama Alanları
• Güneş enerjisi depolama sistemleri
• Elektrikli scooter, bisiklet ve küçük elektrikli araçlar
• Paylaşılan araçlar ve yüksek güç depolama çözümleri
• Baz istasyonları ve yedek güç sistemleri
Kullanım Kolaylığı
Be the first to review this product!
Thank you for your comments and suggestions.
JK Smart Bluetooth 8-24S 200A JK-B2A24S20P BMS LifeP04 LTO Li-ion Hücre Yönetim Sistemi [categoryName]-[productName]-[hb_sku]-[product_type] PRSMCL0019