JK Smart Bluetooth 8-24S 100A JK-BD6A24S10P BMS LifeP04 LTO Li-ion Hücre Yönetim Sistemi
%17
5.596,50 TL
4.663,75 TL
   12 Aya Varan Taksit İmkanı
  Havale ile ödemelerde %2 indirim
Uygun Taksit Oranları İle Whatsapp'tan Sipariş Ver
Stock Code
PRSMCL0021
Brand
Warranty Period
24 Month
Teknik Özellikler
• Çalışma Voltajı: 20V – 100V
• Uyumlu Hücre Sayısı:
 - Li-ion: 7S–24S
 - LiFePO4: 8S–24S
 - LTO: 12S–24S
• Aktif Dengeleme Akımı: 0.6A
• MOSFET Direnci: 1mΩ
• Sürekli Deşarj Akımı: 100A
• Ani Deşarj Akımı: 200A
• Ayarlanabilir Aşırı Akım Koruması: 10A–100A
• Hücre Voltaj Aralığı: 1–5V (±3mV hassasiyet)
• Ayarlanabilir Aşırı Şarj Koruma Voltajı: 1.2V–4.35V
• Ayarlanabilir Aşırı Şarj Koruma Serbest Bırakma Voltajı: 1.2V–4.55V
• Ayarlanabilir Aşırı Deşarj Koruma Voltajı: 1.2V–4.35V
• 3 Adet Sıcaklık Sensörü
• Kısa Devre Koruması
• Bluetooth Desteği (Android ve iOS)
• GPS Uzaktan Kontrol Desteği
• RS485 ve CAN iletişim portu (özelleştirilebilir)
• Boyutlar: 162 x 102 x 20 mm
كن أول من يراجع هذا المنتج!
شكرا لتعليقاتكم واقتراحاتكم.
JK Smart Bluetooth 8-24S 100A JK-BD6A24S10P BMS LifeP04 LTO Li-ion Hücre Yönetim Sistemi [categoryName]-[productName]-[hb_sku]-[product_type] PRSMCL0021