Inverter/Charger 3000VA, PMP122300001, Victron
%17
96.345,71 TL
80.261,46 TL
   12 Aya Varan Taksit İmkanı
  Havale ile ödemelerde %2 indirim
Uygun Taksit Oranları İle Whatsapp'tan Sipariş Ver
Stock Code
PMP122300001
Warranty Period
24 Month
Model No: MultiPlus 12/3000/120-16
İki AC çıkışı
elektronik ekipmanlarınız kesintiye uğramadan çalışmayı sürdürür.
çıkışa bağlanabilir (ikinci çıkış 3 kVA ve üzeri modellerde mevcuttur).
Paralel çalışma kapasitesi sayesinde neredeyse sınırsız güç
25 kW / 30 kVA çıkış gücü ve 720 Amp şarj kapasitesi sunar.
Trifaze çıkış imkânı
PowerControl - Sınırlı jeneratör, kıyı tarafı veya şebeke gücüyle başa çıkma
MultiPlus çok güçlü bir akü şarj cihazıdır. Bu nedenle jeneratör veya kıyı beslemesinden çok miktarda akım çeker (230 VAC'de
5 kVA Multi başına yaklaşık 10 A). Multi Kontrol Paneli sayesinde, maksimum jeneratör veya kıyı akımını ayarlayabilirsiniz.